Activation E-mail / Aktivasyon E-postaları

On 01 July 2020, 17:35:39

Due to the density in our mail server, mails can sometimes not be sent.

All accounts that have been registered to the universe and unable to activate are now active. You can review the text below for future membership.

After completing the portal membership form, an activation link is sent to the e-mail address you specified in the form. This e-mail can be dropped in your inbox as well as in the spam folder. Additionally, it may take some time for the e-mail to arrive.

Despite all these, members who do not receive an activation e-mail can reach us through our communication channels. After the controls, their accounts will be activated as soon as possible.

Our Contact Addresses;

Mail: [email protected]
Whatsapp: +90 551 104 8849

We present to your information.

----------------------------------------------------------

Mail sunucumuzdaki yoğunluk sebebiyle mailler bazen gönderilemiyor.

Şuana kadar evrene kayıt olup aktivasyon işlemini yapamayan hesapların tamamı aktif edilmiştir. Bundan sonraki üyelikler için aşağıdaki metni inceleyebilirsiniz.

Portal üyeliği formunu doldurduktan sonra formda belirttiğiniz e-posta adresine aktivasyon linki gönderilmektedir. Bu e-posta gelen kutunuza düşebileceği gibi spam veya istenmeyenler klasörüne de düşebilir. Ek olarak e-postanın gelmesi bir miktar gecikebilir.

Tüm bunlara rağmen aktivasyon e-postası ulaşmayan üyeler bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir. Kontrollerin ardından en kısa sürede hesapları aktif edilecektir.

İletişim Adreslerimiz;

Mail: [email protected]
Whatsapp: +90 551 104 8849

Bilgilerinize sunarız.